3 juli 2016: Lauwe (30 km)

Mooie wandeltocht in de prachtige natuur van de Leiestreek met start vanuit Lauwe met alle ingrediënten : langs de Leie, het Prikkelpad, Preshoekbos, kerkwegels rond Aalbeke en terug naar Lauwe.

Ik stapte de tocht in het gezelschap van Luc en Hendrik, twee clubgenoten. Het was een tijdje geleden dat we met mekaar op pad waren maar ik heb super genoten. Bedankt voor het aangename gezelschap en de leuke babbel.

Proficiat aan de wandelclub en de medewerkers van de 12 uren van Lauwe voor de mooie wandeling en organisatie.

Enkele foto’s van de wandeltocht:Lauwe 3 juli 2016

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

2 gedachten over “3 juli 2016: Lauwe (30 km)

  1. Wel Didier, je laat er geen gras over groeien! Dank je wel voor de mooie foto’s en voor de aangename wandeldag die we samen met de Viking hebben beleefd. Zeker voor herhaling vatbaar.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.