Vierdaagse van Nijmegen 2012 : 96 ste editie

Morgen start in Nijmegen de 96ste editie van de Vierdaagse van Nijmegen (deze loopt van 17/7 tot en met 20/7).
Aan dit “grootse” wandelevenement mogen maximun 45.000 wandelaars deelnemen. Daardoor wordt er geloot voor een inschrijfbewijs.
“Slechts” 41.472 wandelaars (1340 minder dan vorig jaar) hebben zich uiteindelijk aangemeld en hun startbewijs afgehaald. Er wordt de komende dagen heel wat regen verwacht en de organisatoren vermoeden dat dit de reden is waarom uitzonderlijk veel startbewijzen niet werden afgehaald.
Er wordt gestapt in de wijde omgeving van Nijmegen en elke dag is er een andere omloop uitgetekend en kunnen volgende afstanden worden gewandeld : 30, 40 of 50km.
Elke stapper die de 4-daagse “reglementair” (minimumafstand die dagelijks moet worden afgelegd, afhankelijk van leeftijd en geslacht) uitstapt, krijgt daarvoor een beloning.
Meer informatie vind je op de site van de 4-daagse : http://www.4daagse.nl/

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.